×

Recent Comments

  Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

  Evden eve nakliyat için hizmet alabileceğiniz ve piyasanın en kaliteli hizmetini sunan firmamız aracılığı ile son derece kısa bir süre içerisinde Sultanbeyli evden eve nakliyat hizmetinden yararlanabilir ve kolayca evinizi taşıtabilirsiniz. Özellikle de birçok farklı mahallede her noktaya kısa bir süre içerisinde gelebilen ve tüm mahalleler arasında kısa bir süre içerisinde nakliyatı tamamlayabilen geniş filomuz ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Abdurrahmangazi Mahallesi, Turgut Reis Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Hasanpaşa Mahallesi, Memhmet Akif Mahallesi, Battalgazi Mahallesi ve ayrıca Mecidiye Mahallesi gibi her ayrı noktaya son derece kolay bir şekilde ulaşım sağlayabiliyor ve bu sayede de Sultanbeyli nakliye firmaları kapsamında en geniş çaplı hizmeti sizlere sunuyoruz.

  Depolama ve Taşıma

  Firmamız aracılığı ile aynı zamanda depolama hizmeti alarak da taşınma ve nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle de herhangi bir tarihte şehirden ayrılmanız halinde ya da daha aniden eşyaları evden taşımanız gerektiği hallerde, Sultanbeyli evden eve nakliyat hizmetini en iyi şekilde sunan firmamız aracılığı ile son derece kaliteli bir şekilde depolama hizmeti alabilirsiniz. Bu bağlamda birçok farklı taşıma ve istifleme yöntemi ile kısa bir süre içerisinde ve herhangi bir sorun oluşmadan eşyaların tamamını özel depolarımıza aktarabilir ve bu yol ile de istediğiniz tarihte taşıyacağınız eve aktarımını sağlayabilirsiniz. Bu bağlamda özel olarak muhafaza edilen eşyalarınızı sigortalı bir şekilde muhafaza ettiğimizi ve bu yönde de belirtmiş olduğunuz tarihte, belirtmiş olduğunuz yere anlık olarak ilettiğimizi de belirtebiliriz. Sultanbeyli evden eve taşıma hizmetinden, bu özel depolama seçeneği ile de yararlanabileceğinizi ve aynı zamanda bazı özel ve kayba uğrayabilecek eşyalarınız için de özel olarak tahsis edilen depolar kapsamında muhafaza edileceğini belirtmek mümkündür. Şimdi de nakliyat hizmeti kapsamında sahip olabileceğiniz sigorta hizmetinden söz edebilir ve bu yönde de bilgiler verebiliriz.

  Sigortalı Taşıma Hizmeti

  Her türlü Sultanbeyli evden eve nakliye hizmeti için özel olarak sağlanan sigorta hizmetinden de kaliteli bir şekilde yararlanabilir ve bu yönde de daha kaliteli bir şekilde nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Genel olarak özel sigorta poliçeleri ile hazırlanan bu hizmet kapsamında, taşıma esnasında eşyalara gelebilecek herhangi bir hasarın, kaybolma ve bunun gibi durumların önüne geçilebildiğini söyleyebiliriz. Dolayısı ile de sigorta hizmetinin son derece avantajlı olduğu yönünde bilgi verebiliriz. Aynı zamanda üçüncü taraflar kaynaklı olarak gelişen zararlar neticesinde de bu yönde sigorta aracılığı ile zararların karşılanabileceği yönünde bilgi verebiliriz. Sigorta kapsamında yapılan inceleme ve tutanak işlemi ise genel itibarı ile taşıma hizmeti verilmeye başlandığında, yani eşyaların tamamının taşıma aracına yerleştirileceği esnada bir sigorta görevlisi, tüm eşyaların cinsini, muadil bedelini ve bunun gibi diğer detaylarını tek tek kontrol etmekte ve bu yönde de tutanak hazırlamaktadır. Ardından da sigorta poliçesi onaylatılmakta ve bu yönde de işleme koyulmaktadır. Taşıma esnasında ya da taşıma tamamlanırken oluşabilecek olan herhangi bir zarar, ilgili sigorta şirketi tarafından son derece kısa bir süre içerisinde tazmin edilmekte  ve bu sayede de zarar karşılanabilmektedir. Dolayısı ile de bahsetmiş olduğumuz bu sigorta hizmeti dahilinde, son derece garantili bir şekilde nakliyat hizmetinden yararlanabilir ve herhangi bir risk söz konusu olmadan evinizi taşıtabilirsiniz. Taşıma yöntemlerinin tümünde bu sigorta hizmetinin geçerli olduğunu ve bu yönde de her türlü taşıtma durumlarında bu sigorta özel hizmetlerinden yararlanarak nakliyenizi tamamlatabileceğinizi de ayrıca belirtmek mümkündür.

  TOP