×

Recent Comments

  Maltepe Evden Eve Nakliyat

  Taşımacılık günümüzde binalaşmanın ve çok katlı binaların yapılması nedeni ile fazlasıyla gelişen bir sektör haline gelmektedir. Taşımacılık yüksek katlı binaların çoğalması nedeni ile oldukça zor bir durum olmaktadır. Bireyler tek başına evden eve taşıma yapmak istediklerinde birçok sorun ile karşılaşmaktadır. Bu nedenden dolayı uzman ve profesyonel bir şekilde nakliyat işlemlerini gerçekleştiren firmalara başvurulması gerekmektedir.  Maltepe evden eve nakliye firmaları dahilinde sorunsuz bir şekilde taşıma işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir.

  Firmamız kaliteli bir hizmeti kendine amaç edindiğinden dolayı eşyaları sorunsuz ve zararsız bir şekilde taşımaktadır. Maltepe evden eve nakliyat işlemleri için firmamız başarılı bir şekilde taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yeni yapılan binaların birçoğunun merdiven boşlukları eşya taşıma için uygun olmamaktadır. Bunun yanında yüksek katlı binalarda eşyaların merdiven yolu ile taşınması zor bir durum haline gelmektedir. Bina duvarları ve eşyalar ise taşıma esnasında çeşitli zararlar görebilmektedir. Bunun önüne geçilmesi için firmamız profesyonel ekibi ile beraber taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

  Taşımacılık sektöründe artık asansörlü sistemler kullanılmaktadır. Firmamız dahilinde de birçok taşıma işlemi asansörlü bir şekilde yürütülmektedir. Maltepe evden eve taşıma için asansör sistemi kullanılmaktadır. Bu sistemin ise birçok avantajı bulunmaktadır. Daha az kol gücüne dayalı asansörlü sistem dahilinde eşyalar daha kısa bir sürede taşınmaktadır. Bina içinde ve eşyalarda bir zarar oluşmasının da önüne geçilmektedir. Balkon veya camlar aracılığı ile asansörle taşınan eşyalar büyük bir titizlik ile kamyonlara yüklemektedir. Firmamız dahilinde bulunan kamyonlar ise taşımacılığa uygun olmaktadır.

  Maltepe evden eve nakliye için firmamız paketleme işlemlerini de büyük bir titizlik ile yürütmektedir. Paketleme işlemi ile eşyaların zarar görmesi ve kırılması engellenmektedir. Paketleme ile eşyaların kirlenme veya tozlanmasının da önüne geçilmektedir. Ahşap eşyalar içerisinde bulunan masa ve sandalye gibi eşyaların çizilmesinin ve zarar görmesinin engellenmesi için patpatlı koruyucular kullanılmaktadır. Bu patpatlar ise çift katlıdır. Bu sayede eşyaların çizilmesi engellenmektedir. Bunun yanında oturma gruplarının, halıların veya yatakların tozlanma ve kirlenme riskine karşılık firmamız, streç filmler ile bu eşyaları kaplamaktadır. Firmamız bunun yanında eşyaları demontaj ederek taşınması ve yerleştirilmesi daha kolay bir hale getirmektedir. Profesyonel ekibimiz ile bu eşyalar taşındıktan sonra montaj işlemleri de gerçekleştirilmektedir.

  Evden Eve Nakliyat Sigortası

  Firmamız deneyimli ve uzman ekibi ile beraber eşyaların hiçbir şekilde zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. Fakat oluşabilecek hasara karşı eşyalarınız firmamız dahilinde güvence altına alınmaktadır. Bunun yanında eşyaların kaybolması gibi durumlar firmamızın gerçekleştirmiş olduğu nakliye işlemlerinde söz konusu olmamaktadır. Fakat oluşabilecek kayıplar da firmamız sorumluluğu altında yer almaktadır.

  Firmamız siz değerli müşterilerine kaliteli hizmeti vizyon edindiğinden dolayı taşıma işlemlerini sorunsuz bir şekilde yürütmektedir. Bunun yanında eşyaların taşınması için en uygun ekipman ve araçları bünyemizde bulundurduğumuz için eşyalar evden eve nakliye aşamasında da zarar görmemektedir. Paketleme işlemlerinin profesyonel ekip ile yapılmasından dolayı da herhangi bir çizilme gibi sorunlar ile karşılaşılmamaktadır. Kamyonetler de taşınacak eşyaların boyutuna ve büyüklüğüne göre seçilmektedir.

  İstanbul Evden Eve Nakliyat

  İstanbul ilinde evden eve taşıma işlemleri başarılı bir şekilde yürütülmektedir. Maltepe ilçesinde ise birçok mahalleye taşıma işlemlerinde hizmet vermekteyiz. Maltepe ilçelerinde hizmet vermiş olduğumuz mahalleler ise; Yalı Mahallesi, Küçükyalı Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Altayçeşme Mahallesi, Fındıklı Mahallesi, Gülsuyu Mahallesi, Altıntepe Mahallesi, Gülensu Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Aydınevler Mahallesi, Girne Mahallesi, Büyükbakkalköy Mahallesi, Çınar Mahallesi, Zümrütevler Mahallesi, İdealtepe Mahallesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Altıntepe Mahallesi, Feyzullah Mahallesi

  TOP