×

Recent Comments

  Kartal Evden Eve Nakliyat

  İnşaat sektörünün günden güne hızlı bir şekilde gelişmesi sonucunda taşınma işlemleri oldukça zor bir hal almaktadır. Bunun en başlıca sebepleri arasında çok katlı binaların inşa edilmesi ve çarpık kentleşme yer almaktadır. Evden eve nakliyat veya iş yerlerinin taşınması herkes için büyük bir sorun haline gelmektedir. Bundan dolayı taşınma işlemleri zor bir hal almaktadır. Fakat Kartal nakliye firmaları sorunsuz bir şekilde, eşyalar herhangi bir zarar görmeden taşımaktadır. Firmamız dahilinde profesyonel bir şekilde taşıma işlemleri yürütülmektedir ve eşyalar herhangi bir zarar görmeden taşınmaktadır.

  Taşıma esnasında eşyaların birçoğu zarar görmekte veya yıpranmaktadır. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için doğru nakliyat firmasını seçmek önem taşımaktadır. Bu nedenden dolayı firmamız son teknolojiye sahip ekipmanlar dahilinde hizmet vermektedir. Eşyaların zarar görmesinin başlıca sebepleri arasında doğru paketleme işleminin yapılmaması ve kamyon veya kamyonetlere doğru yerleştirme işleminin yapılmaması gelmektedir. Firmamız güvencesi altında başarılı bir şekilde taşıma işlemleri yürütülmektedir.

  Taşıma esnasında paketleme oldukça önemli bir noktada yer almaktadır. Paketlemenin bireysel olarak yapılması oldukça zor bir hal almaktadır. Kartal evden eve nakliyat işlemlerinde firmamız paketleme işlemlerini profesyonel bir şekilde yürütmektedir. Beyaz eşya, mobilya, masa veya sandalye gibi çizilmesi ve kırılması olası eşyalar çift katlı patlatlar ile sarılmaktadır. Bu sayede eşyaların zarar görmesi engellenmektedir. Bunun yanında koltuklar veya deri kumaşa sahip diğer eşyalarda tozlanma ve kirlenmeye karşı streç naylon filmler ile kaplanmaktadır. Bunun yanında bu eşyaların zarar görmesinin engellenmesi için çeşitli battaniyeler ile de kaplanmaktadır. Bunun yanında eşyaların zarar görmemesi için demontaj ve montaj işlemleri de profesyonel bir şekilde yürütülmektedir.

  Eşyaların taşınması da bir diğer önemli konu olmaktadır. Kartal evden eve taşıma için kaliteli bir hizmeti vizyon edinen firmamız dahilinde sorunsuz bir şekilde evdeki eşyaları taşımaktadır. Taşıma işlemlerinde binanın merdivenlerinin dar olması, veya çok katlı olması sonucuna eşyaların taşınması büyük bir sorun haline gelmektedir. Fakat asansörlü taşımacılık ile beraber eşyalar sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır. Asansörlü taşımacılık sayesinde daha az kol gücü ile eşyalar daha çabuk bir şekilde taşınmaktadır. Asansörlü taşımacılık sayesinde daha az kişi ile beraber daha fazla eşya taşınmaktadır. Eşyalar asansörlü taşımacılık dahilinde zarar görmeden taşınabilmektedir. Bunun yanında taşıma esnasında bina duvarlarında da çeşitli çizilmeler meydana gelebilmektedir. Asansörlü taşımacılık ile bu durum ortadan kaybolmaktadır. Asansörlü taşımacılık, evin penceresine veya balkonuna kadar uzanan bir asansör sistemi ile sağlanmaktadır.

  Güvenli bir şekilde firmamız dahilinde eşyalar taşınmaktadır. Hiçbir şekilde eşya kaybolması gibi durumlar gerçekleşmemektedir. Son teknolojiye sahip ekipmalar ve profesyonel ekibimiz ile evden eve nakliye işlemleriniz gerçekleştirilmektedir.

  Kartal evden eve nakliye işlemlerinde firmamız en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sağlamaktadır. Eşyalar özel bir şekilde paketlenip, doğru büyüklükte kamyona yüklendiğinden dolayı eşyalarda kırılma gibi durumlar gözlenmemektedir. Bunun yanında kamyonlarda taşımacılık için uygun bir şekilde dizayn edildiğinden dolayı eşyaların zarar görmesi engellenmektedir. Kamyonetlerin iç kısımları darbe önleyici malzemeler ile kaplanmaktadır. Firmamızın koruması altında eşyalar büyük bir özen ile taşınmaktadır.

  Kartal ilçesinde birçok mahallede hizmet vermekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz mahalleleri sıralayacak olursak; Çarşı Mahallesi, Gümüşpınar Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Atalar Mahallesi, Orta Mahallesi, Soğanlık Yeni Mahallesi, Yunus Mahallesi, Yalı Mahallesi, Petroliş Mahallesi, Kordonboyu Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Topselvi Mahallesi, Cumhuriyet Mahalesi, Çavuşoğlu Mahallesi, Uğurmumcu Mahallesi, Karlıktepe Mahallesi, Yakacık Yeni Mahallesi, Orhantepe Mahallesi, Yukarı Mahellesi

  TOP