×

Recent Comments

  İstanbul Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat

  Nakliye konusunda kaliteli vizyonuyla kaliteden ödün vermeyen firmamız oldukça İstanbul’un birçok ilçesinde tercih edilmektedir. Uzun zamandan beri nakliye konusunda hizmet veren firmamız oldukça kaliteli nakliyat işlemleri gerçekleştirmektedir. Firmamızın tercih edilmesinin en büyük nedenlerine bakacak olursak oldukça güvenilir ve profesyonel hizmet anlayışına sahip olduğumuzun ön plana çıktığı görülmektedir. Oldukça dikkat çeken firmalar arasında yer almamız işimizi en iyi şekilde yapmamızdan kaynaklanmaktadır. Firmamız İstanbul’un birçok semtinde aktif bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir. Ev ya da ofis değiştirmenin ve bu eşyaların aktarılmasının ne kadar zahmetli bir iş olduğunu bildiğimizden dolayı müşterilerimizi bu dertten ve yorucu süreçten kurtararak tüm görevi üstlenmekteyiz. Taşıma esnasında eşyalarınızın güvenliği en üst şekillerde alınmaktadır. Oldukça titiz bir ekip ile çalışmalarımızı yürütmemiz sebebi ile eşyalarınızda hiçbir şekilde kayıp ya da zarar meydana gelmemektedir. Bu konuda müşterilerine tam anlamıyla güven veren firmamız yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak bu konuda sizlere güvenilirliğini kanıtlamaktadır. İstanbul evden eve nakliyat dendiğin de akıllara ilk firmamızın gelmesi güvenilir ve titiz çalışmalarımızın eseri olarak değerlendirilebilir. Özellikle İstanbul Anadolu Yakası nakliye firmaları arasında oldukça üst sıralarda yer almakta olan firmamız, nakliye esnasında müşterilerini hiçbir şekilde uğraştırmadan tüm hazırlıkları yapmakta ve görevini layığı ile yerine getirmektedir. Taşınacak olan eşyalarınızın zarar görmemesi için titiz çalışmalardan bir diğeri de paketleme çalışmasıdır. Özel paketlerle eşyalarınızı kaplayarak taşıdığımızdan dolayı, eşyalarınızda taşınmalarda meydana gelen çizik, vuruk gibi izler kalmamaktadır. Bununla birlikte eşyalarınız taşıma esnasında bizim kontrolümüzde ve deneyimli, tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımızın gözcülüğünde gerçekleşmektedir.

  Neden Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

  Bilindiği üzere eşya taşımak oldukça vakit harcanılan ve yorucu bir iş olarak bilinmektedir. Üstelik bu konuda tecrübeli olmayan kişiler oldukça fazla miktardadır. Bu da tecrübesiz kişilerin bu işe el atmasını ve sonuç olarak eşyalarınızın zarar görmesine neden olmaktadır. Güvenilir bir firma olarak görev yapan firmamız oldukça dikkatli bir şekilde taşımacılık ve nakliye işini yerine getirmektedir. Özellikle İstanbul evden eve taşıma konusunda oldukça tecrübe sahibi olan ekibimiz, nakliye işlerini çok kısa bir sürede yerine getirmektedir. Üstelik nakliye sırasında ekstradan uğraşmanız gereken bir konu ya da iş çıkartmadan. Böylelikle sık tercih edilen firmalardan birisi olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

  Bizim tercih edilmemizdeki en büyük nedenlerden birisi de fiyatlarımızın oldukça uygun oluşudur. Farklı nakliye firmaları gibi fahiş fiyatlar ile işlerimizi yürütmek yerine, daha uygun fiyatlar ile müşterilerimizi memnun etmeyi hedef haline getirdiğimiz için sıklıkla tercih edilmekteyiz. Ayrıca uzun zamandan beri tecrübe sahibi olmamız bu konuda oldukça başarılı olmamızın esas nedenleri arasında yer almaktadır.

  Eşyalarım Güvende mi?

  Firmamızda görev yapacak olan kişileri özenle seçtiğimiz ve genel olarak bu konuda tecrübeli kişiler ile çalıştığımız için, eşyalarınıza herhangi bir zarar getirmeden nakliye işini gerçekleştirmekteyiz. Bunun haricinde eşyalarınızın özel paketler ile kaplanması eşyalarınıza gelecek zarar olasılıklarını en aza indirmektedir. Ayrıca kayıp olan eşyalarınız için firmamız ilk başta nakledilecek olan eşyalarınızın bir listesini yaparak sizlere bunun güvenirliğini kanıtlamaktadır. Bunun haricinde olası bir kaza ya da firmamız sebebiyle eşyalarınıza bir zarar geldiği takdirde firmamız tarafından ilk sözleşmede yer alan madde kapsamında tüm eşyalarınız firmamızın sigortası kapsamında değerlendirilmektedir. Bu nedenle olası bir zarar esnasında firmamız zararınızı karşılayarak tamamen güvenilir bir nakliye şekli oluşturmaktadır. Biz deneyimli bir firma olarak tüm müşterilerimiz ile güven ve hassasiyet çerçeveleri içerisinde bir iş ortaklığı yapmaktayız.

  TOP