×

Recent Comments

  Göztepe Evden Eve Nakliye

                  Taşınmak insanların maddi ve manevi ihtiyaçlarından bazı durumlarda ise zorunluluktan meydana gelen bir işlemdir. Günümüzde ise bireylerin evden eve nakliye ihtiyaçları rekor seviyelere ulaşmıştır. Çünkü taşınmak eskisinden daha sık gerçekleştirilen bir eylem haline gelmiştir. Firmamız işinde oldukça deneyimli isimleri barındırması ile Göztepe evden eve nakliyatalanında oldukça önemli bir yere sahip olmuş durumdadır.

                  Evden eve yapılacak olan nakliyat daha önceden belirlenmiş aşamaları olan ve dikkat gerektiren bir işlemdir. Aksi takdirde bilinçsizce yapılan taşıma işlemleri eşya sahiplerinin hem can hem de mal güvenliklerini tehlikeye atmaktadır. Ülkemizde ne yazık ki pek çok insan ev kazalarına maruz kalmaktadır. Taşınma esnasında da işinin ehli olmayan kişiler tarafından götürülmeye çalışan ağır mobilyalar kazalara davetiye çıkarmaktadır. Göztepe evden eve nakliyeyapılırken firmamızca alınan önlemler sayesinde bu tip kazaların önüne geçilmektedir.

                  İnsanların özellikle kalabalık şehirlerde evden eve nakliye yaptırma kararı almaları çok mantıklıdır. Fakat alınan karar sonrasında seçilecek olan firma da oldukça önemlidir. Çünkü Göztepe evden eve taşımaişini gerçekleştirecek olan firma güvenilir ve profesyonel kişilerden oluşmalıdır. Firmamızın iddialı olduğu konulardan biri de güvenilirliği ve işinin deneyim sahibi elemanlarından oluşan kadrosudur. Genel kanı eşya taşımanın herkes tarafından yapılabileceği yönündedir. Fakat bu düşünce bir hayli yanlıştır. Çünkü her işte olduğu gibi evden eve nakliyatta da belirli bir matematik vardır. Kalıplaşan kuralların yanında firmamızın asla şaşmayacağı ilkeler bir araya getirilerek evden eve nakliyat, eşya sahipleri açısından oldukça kolay bir hale getirilmektedir.

  Dahaönce de belirttiğimiz gibi firmamızGöztepe nakliye firmalarıarasında, önemli ve inkâr edilemez bir konuma sahiptir. Adının ve yerinin hakkını vermek için de elinden gelen tüm imkânları eşya sahiplerine sunmaktadır. Firmamızın bir diğer değiştirilmeyecek ilkesi, bizimle çalışmak isteyen müşterilerin eşyalarını benimsememizdir. Taşınması gereken eşyalar yetenekli ekibimiz tarafından taşınmaya hazır hale getirilirken mümkün olan tüm dikkat gösterilmektedir. Çünkü eşyaların hasarsız ve bulduğumuzla aynı biçimde yeni adreslerine ulaştırılması bizim temek vazifelerimiz arasında yer almaktadır.

  Firmamızın bir diğer iddialı olduğu konu müşteri memnuniyetidir. Evden eve taşınmasının her aşamasında eşya sahibi ile iletişim halinde olunduğundan ötürü ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar yok edilmektedir. Eşyaların paketlenme süreci de oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü taşınma esnasında zarar görmemeleri, paketlenmelerinin kaliteli olmaları ile sağlanmaktadır. Bunun için her mobilyaya ve her eşyaya özgü bir ambalaj vardır. Alanında profesyonel olan evden eve taşıma ekibimiz eşyaları türlerine göre paketlemektedir. Gerekli durumlarda eşya sahibi de bilgilendirilerek büyük mobilyaların demontajlarının yapılacağı da unutulmamalıdır. Evden eve nakliyatta bir sonraki aşama eşyaların nakliye aracına ulaştırılmasından oluşmaktadır. Firmamız bu konuda da farkını ortaya koymaktadır. Çünkü eski ev ve yeni ev arasındaki mesafe ne kadar az olursa olsun eğer eşyalar araca düzgün yerleştirilmemişse zarar görme ihtimalleri doğmaktadır. Bizim bünyemizde çalışan elemanlarımız bu ihtimali de ortadan kaldırmak için işlerini en iyi biçimde gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliye aracına güvenli bir biçimde yerleştirilen eşyalar için sonraki adım yeni adreslerine ulaşmaktır. Eşyalar yeni adreslerine de elemanlarımız tarafından hızlı bir biçimde yerleştirilmektedir. Firmamız tarafından yapılan evden eve nakliye işi ancak eşya sahibi ile konuşulduğunda son bulmaktadır. Yeni adresteki yerleştirmeden ve verdiğimiz taşıma hizmetinden memnun kalındığı öğrenildikten sonra elemanlarımız işlerinin başına geri dönmektedir.

  Kendi sektöründe tanınan firmamız Kadıköy’ün pek çok mahallesinin yanında Göztepe Mahallesi’nde de eşya sahiplerinin isteklerine cevap vermektedir.

  TOP