×

Recent Comments

  Eyüp Evden Eve Nakliyat

           Eyüp Evden Eve Nakliyat Farklı hizmet çeşitlerimiz ve araçlarımızla birlikte taşımacılık sürecinizi profesyonel bir şekilde gerçekleştirecek olan Eyüp evden eve nakliyat firmamız yenilikçi yapısını yıllardır devam ettirmektedir. İstanbul’da asansörlü nakliyat hizmetini ilk başlatanlardan olan firmamız teknolojide sürekli olarak takip edip ihtiyacı olanı bünyesine katar. Firmamız bünyesinde hizmet veren her personelimiz kendi alanlarında uzmandır ve uzmanlıklarını taşıma işleminin her aşamasında da hissettirir. Biz bize verilen değerin bilincinde olduğumuz gibi müşterilerimizin de bizden neler beklediğini çok iyi biliriz. Nakliyat sürecinde en önemli beklenti eşyaların kırılmadan, çizilmeden ve zarar görmeden yeni adrese taşınmasıdır. Bunun için firma olarak biz gerekli tüm önlemleri alarak eşyalarınızın belli bir düzen içerisinde taşınmasını sağlarız. Firmamız yalnız taşımacılık alanında değil aynı zamanda sosyal sorumluluk projeleri içerisinde de olarak doğa dostu bir hizmet sunmaktadır. Firma olarak yaptığımız her çalışma sonunda ve proje neticesinde müşterilerimizin takdirlerini kazandık ve kazanmaya da devam edebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. İstanbul’ da nakliyat firmaları denildiğinde ilk akla gelen marka olmayı başardık ve bu başarımızda bizi kendi sektörümüzde lider konuma getirmiştir.

  Güvenli Taşıma Hizmetleri

  Eyüp Nakliyat Firması olarak taşımacılık hizmetine farklı bir boyut getirmek için yıllardır çalışıyor ve bunu da büyük ölçüde başarmış olduğumuzu düşünüyoruz. İstanbul ve Eyüp evden eve nakliyat olarak çözüm üreten ve hizmet kalitemizi tüm Türkiye’ye sunan güçlü yapımızla sizi stresten uzak ve sorunsuz bir nakliyat için bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz. Evden eve nakliyat hizmetinin kargaşadan uzak olması önemlidir. Bunun için elimizden gelenin en iyisini yaparak siz değerli müşterilerimize de kesintisiz bir hizmet sağlıyoruz. Müşteri destek ekiplerimiz 7/24 hizmet vermekle birlikte sizin için mutlu çözümler sağlamaktadır. Nakliyat işinin belli bir koordinasyon içerisinde olması sizinde stres yaşamamanıza neden olacağı gibi hizmet alım kalitenizin de yüksek olmasını sağlayacaktır. Nakliyat için genel anlamda konuşursak evinizi taşıyacak olan firmaya ilk önce güven duymanız gerekiyor. Güvenin ilk temelinde ise ikili ilişki vardır. Bizimle iletişime geçen her müşterimize bunu sağlayabilmek için öncelikli olarak yapılması talep edilen ve yapılacak hizmet hakkında detaylı bilgiler sunarız ve sürecin buna göre ilerlemesini sağlarız.

  Evden Eve Nakliyat Eyüp Firması olarak, Türkiye geneline yaygın bir hizmet vererek siz değerli müşterilerimizin bizimle her ortamdan iletişim sağlamasına özen gösteririz. Süreç bizimle ilk telefon sonrasında başlar ve tüm eşyalarınız yerleştirilip okeyledikten sonra tamamlanır.  Sürecin en başından en sonuna kadar her şey şeffaf bir şekilde ilerleyeceği için kafanızda soru işareti oluşturulması da engellenmiş olur. Eğer verilecek hizmet şehirler arası ise bu durumda uzaktan takip edilen araçlarımızla kontrolünde sizde olduğunu fark edersiniz. Şehirler arası nakliyatta tercih edilen araçlar önemlidir. Biz araçlarımızı hizmete alırken en üst model ve konforlu olmasına dikkat ederiz. Araçlarımızın kasa bölümleri çelik olmakla birlikte kapalıdır. Belli bir mevsimi olmayan taşınma işinde bizim için yağmur, çamur ya da güneş olması da önemli değildir. Hangi mevsimde nasıl bir nakliyat bekliyor ve talep ediyorsanız büyük bir titizlikle sağlanacaktır. Özhan Nakliyat olarak size garantimizi yazılı ve sözlü olarak veriyoruz.

  Firmamızın Kadıköy ilçesinde hizmet verdiği mahalleler ise;

  Ağaçlı Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Alibeyköy Mahallesi, Çırçır Mahallesi, Çiftalan Mahallesi, Defterdar Mahallesi, Düğmeciler Mahallesi, Emniyettepe Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Eyüp Merkez Mahallesi, Göktürk Merkez Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, Işıklar Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, İslambey Mahallesi, Karadolap Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mithatpaşa Mahallesi, Nişancı Mahallesi, Odayeri Mahallesi, Pirinççi Mahallesi, Rami Cuma Mahallesi, Rami Yeni Mahallesi, Sakarya Mahallesi, Silahtarağa Mahallesi, Topçular Mahallesi.

  TOP