×

Recent Comments

  Etiler Evden Eve Nakliyat

           İstanbul’un nezih semtlerinden olan Etilerde de hizmet veren firmamız geçmişten bugüne kadar gelişimini sürdürerek siz değerli İstanbullulara profesyonel nakliyat hizmeti sağlamaktadır. Nakliyat işleminde tecrübe önemli bir konudur bunun için çalışacağınız firmanın mutlaka deneyimli olmasına özen göstermeniz gerekiyor. Bunun tespiti de ancak iletişimle mümkün olacaktır. Çünkü nakliyat işinde firmanın kaliteli olmasını ancak verdiğiniz iş neticesinde anlayabilirsiniz. Etiler evden eve nakliyat firmamız tecrübesini referanslarıyla da sabitlemiş ve İstanbul’un en çok tercih edilen markası olmayı da başarmıştır. Firma olarak bugüne kadar kurumsal anlamda çok sayıda nakliyat gerçekleştirdik her gerçekleştirmiş olduğumuz nakliyat süreci de başından itibaren memnuniyet çerçevesinde gerçekleşmiş ve önce müşteri kalitesini de ön plana çıkarmıştır.  Biz bize duymuş olduğunuz güvenin farkındayız bunun içinde henüz yolun başındayken sizi doğru bilgilendirir ve planlamamız hakkında detaylı bilgiler sunarız. Bizden taşımacılık hizmeti alan her müşterimiz sürecin nasıl ilerlediğini bilir ve ona göre refah içerisinde sürecin tamamlanmasını bekler. Hizmet vermeye başladığımız Etiler bölgesinde kuruluşumuzdan itibaren her geçen gün büyüyen yapımızla daha güçlü adımlar atarız.

   

  Etiler evden eve nakliyat firmamız yalnızca İstanbul değil aynı zamanda Etiler'de de siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Bu anlamda gideceğiniz mesafe ne olursa olsun bizimle iletişime geçiyor olmanız sürecin hızlandırılması konusunda da size destek olacaktır. Nakliyat işinde planlama sürecin en önemli parçasını oluşturur. Bunun için doğru planlama yapılması sayesinde süreçte kontrollü bir şekilde ilerleyecektir. Nakliyat sürecinde belki de en önemli hizmet olan şehirler arası taşımacılık söz konusu olduğunda ise planlamaya daha çok dikkat etmek gereklidir. Bize gelen destek talebi sonrasında ücretsiz olarak görevlendireceğimiz inceleme ekibimiz adresinize gelerek yerinde bir tespit yapacaktır. Bu tespitin amacı planlamanın en doğru şekilde gerçekleştirilmesi içindir. Evin genel durumu hakkında bilgi sahibi olunduktan sonra nakliyat için süreçte kaç kişilik bir ekibin çalışması gerektiği de bu şekilde belli olacaktır. Etiler Nakliyat firmamız bünyesinde geniş bir araç filosuna sahibiz bunun içinde eşyalarınızın büyüklüğü tespit edildikten sonra en uygun aracın belirlenmesi de yine bu süreçte sağlanmış olacaktır.

  Sigortalı Taşıma Hizmetleri

  Etiler Evden eve nakliyat  arasında yapmış olduğu düzenli çalışma ve yüksek referanslarla birlikte firmamız her zaman lider olmayı başarmış ve bunu da devam ettirecektir. Ekspertiz ekiplerimiz inceleme neticesinde sizden sigortalı nakliyat talebiniz olup olmadığı hakkında bilgi edineceklerdir. Şehirler arası nakliyatta biz özellikle sigortalı olan süreci tavsiye ediyoruz. Çünkü bizim verdiğimiz garanti ile birlikte eşyalarınızda yolculuk esnasında bizden kaynaklanmayan durumlarda bile sigorta kapsamında olacağınız için maddi kaybınız da karşılanmış olacaktır.

  Kısacası biz Özhan Nakliyat olarak bugüne kadar verdiğimiz her hizmette profesyonel olmaya ve bu şekilde hareket etmeye özen gösterdik. Yaptığımız her nakliyat işi sadece sözlü bir garantiyle kalmayarak yazılı bir belge olarak sunulacaktır. Bizimle iletişime geçmeniz demek eşya taşıma sürecinizin de başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi demek olacaktır.

  Firmamızın Etiler ilçesinde faaliyette bulunduğu mahalleler;

  Abbasağa Mahallesi, Akat Mahallesi, Arnavutköy Mahallesi, Balmumcu Mahallesi, Bebek Mahallesi, Cihannüma Mahallesi, Dikilitaş Mahallesi, Etiler Mahallesi, Gayrettepe Mahallesi, Konaklar Mahallesi, Kuruçeşme Mahallesi, Kültür Mahallesi, Levazım Mahallesi, Levent Mahallesi, Mecidiye Mahallesi, Muradiye Mahallesi, Nisbetiye Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Sinanpaşa Mahallesi, Türkali Mahallesi, Ulus Mahallesi, Vişnezade Mahallesi, Yıldız Mahallesi şeklindedir.

  TOP