×

Recent Comments

  Erenköy Evden Eve Nakliyat

                  Taşınma ve evden eve nakliye işlemlerinde profesyonel ekipler tercih edilmediği takdirde pek çok sorunla karşılaşma ihtimali doğmaktadır. Tarihin en eski zamanlarında dahi çağın getirdiği koşullardan ötürü bir taşınma hadisesinin olduğu bilinen bir gerçektedir. Günümüzde de taşınma eylemi sıklığı artan bir biçimde devam etmektedir. Çünkü eski zamanların aksine Erenköy evden eve taşıma işlerine başvurmak için nedenler giderek çoğalmaktadır. Çok da uzak olmayan bir tarihe kadar taşınma sadece doğa koşullarının olumsuzluğu ve yaşanan anlaşmazlıklar sonucunda ortaya çıkmaktaydı. Fakat günümüzde insanlar daha rahat bir yerde yaşama isteklerinden dolayı veya işleri neden gösterilerek taşınmaya başvurmaktadır. Firmamız ise yetenekli elemanları ve hizmet kalitesi ile evden eve nakliye sektöründe adını duyurmuş ve kendini kanıtlamıştır.

                  Dışarıdan bakıldığında Erenköy evden eve nakliyat işi oldukça kolay olarak görülmektedir. Fakat işin iç yüzü sanıldığı gibi değildir. Zaten bir kere kendi imkânlarına güvenerek taşınma ve evden eve nakliye işine girişen kişiler daha sonra firmamız gibi işlerinde profesyonel ekiplere başvurmaktadır. Çünkü taşınmanın ve eşyaları yeni adreslerine götürmenin gerekli incelikleri bulunmaktadır. Plansız ve rastgele yapılan taşımalar hem eşya sahipleri için oldukça yorucu olmaktadır hem de eşyalar büyük ölçüde zarar görmektedir.

                  Bu tip sebeplerden ötürü Erenköy nakliye firmalarıiçerisinde yer alan firmamız müşterilerine en kaliteli hizmeti sunabilmek için var gücü ile çalışmaktadır. Modernleşmenin getirdiği yeniliklere kulak kapatmak yerine zaten var olan sistem ve modernite harmanlanarak daha kullanışlı sistemler oluşturulmaktadır. Nakliye firmalarının önceden takip ettiği usul eşya sahipleri ile belli noktalarda buluşmak olarak ilerlemekteydi. Üstelik kalitesiz araçlara yüklenen eşyalarda müşterinin de oldukça aktif olması gerekmekteydi. Hem istediği hizmeti net olarak alamayan hem de fazlaca yorulan eşya sahipleri bu durumdan memnun değillerdi. Firmamız genel olarak bu tip sorunlara kesin çözümler getirmiştir. Evden eve nakliye sırasında eşya sahibinin rahatlığı her durumda göz önünde bulundurulmaktadır. Bunun için de işinin en deneyimli ve kaliteli nakliye elemanları ile anlaşılmıştır. Kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermeden sektörde varlığını sürdüren firmamız beğenileri üzerine toplamaktadır.

                  Erenköy evden eve nakliye yapılırken nakliye elemanlarımız eşyalara nazik ve özverili bir biçimde yaklaşmaktadır. Eşya sahipleri kesinlikle mağdur edilmemektedir. Mobilyalar, beyaz eşyalar, elektronik eşyalar kendi türleri arasında gruplara ayrılmaktadır. Bu gruplar farklı ambalajlarla sarılarak hasarsız bir biçimde evden eve taşınma işine hazırlanmaktadır. Eşya sahipleri de bilgilendirilerek parçalara ayrılarak taşınması daha kolay ve güvenilir olan mobilyalar demonte edilmektedir. Fakat unutulmamalıdır ki demonte işlemi işinde uzman olan bilirkişilerce yapılmalıdır. Aksi takdirde yanlış yerlerinden sökülen mobilyaları eski halleri kadar iyi şekilde kullanmak mümkün olmamaktadır. Sonraki aşama olarak, deneyimli evden eve taşıma ekibimiz teknolojik seçenekleri de göz önünde bulundurarak eşyaları nakliye aracına taşımaktadır. Düzgün bir şekilde paketlenen ve demontajı yapılan mobilyalar kolaylıkla evden eve nakliye aracına yerleştirilmektedir. Yerleştirme işi bittiğinde daha önce müşteri tarafından firmamıza verilen yeni adrese gidilmek üzere yola çıkılmaktadır. Eşya sahiplerinin de yönlendirmeleri sayesinde, eşyalar yeni adreslerine güvenli ve hasarsız bir biçimde yerleştirilmektedir. Demontajı yapılan parçalar ise eski biçiminde montajlanarak eşya sahibinin kullanımına sunulmaktadır. Tüm bu evden eve nakliye süreci planlanan zaman içerisinde gerçekleşmektedir. Müşterilerimiz tarafından tercih edilme sebeplerimizden biri ise zamanlamamızdır.

                  Evden eve nakliye sektöründe oldukça iddialı olan firmamız diğer mahallelere ek olarak Erenköy Mahallesi’nde de aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Eşya sahiplerinin yaptığımız nakliye işinden memnun kalmaları bizim ana hedeflerimizden biridir.

  TOP