×

Recent Comments

  Dudullu Evden Eve Nakliyat

                  Bireylerin bir yerden başka bir yere taşınmaları en eski zamanlardan beridir devam eden bir süreçtir. Taşınma kelimesi aynı kalmış olsa da zaman ilerledikçe taşınmanın yöntemleri bir hayli değişmiştir. Her alanda hüküm süren teknoloji Dudullu evden eve nakliyat sektöründe de kendini göstermiştir. Modern yöntemlerden geri kalmayan firmamız müşterilerinin evden eve taşınma sürecini en kaliteli biçimde gerçekleştirmek için tüm imkânlara kendini açmıştır. Yenilikleri ve gelişmeleri sürekli takip ederek Dudullu nakliye firmaları arasındaki farkını da ortaya koymayı başarmıştır.

                  Dudullu evden eve taşıma işinde ilk adım müşterilerimizin firmamızı tercih etmeleri ile atılmış olmaktadır. Yapılan bu tercihten sonra ise evden eve nakliye yaptırmak isteyen bireyin düşünmesi gereken pek bir şey kalmamaktadır. Çünkü firmamız evden eve nakliye işinin tüm kategorilerini planlı ve düzenli olarak yerine getirebilecek kapasitededir. Evden eve nakliyede gözden kaçırılmayacak kadar önemli olan nokta firmamız ve müşteriler asında kurulan iletişimdir. Eğer ki birey evden eve nakliye işinden isteklerini ve beklentilerini bizlere tam olarak iletemezse arada kopukluk oluşacağından sorunlarla karşılaşmak mümkündür. Diğer hizmet sektörlerinde de olduğu gibi Dudullu evden eve nakliye sektöründe de sorunsuz bir iş için sağlıklı ve anlaşılabilir bir iletişim şarttır.

  Evden eve taşıma işini yaptıracak olan müşterilerle yapılan görüşmeler sonrasında anlaşma sağlanmaktadır. Sağlanan anlaşmadan sonra ise eşyaların bulunduğu adres ve eşyaların teslim edileceği yeni adres sisteme işlenmektedir. Çünkü gerekli güzergâhlar ve programlamalar iş başlamadan önce bitirilmektedir. Kaliteli işçilik anlayışına sahip olan firmamız müşterisi ile belirlediği saatte belirlenen adreste olacağının garantisini vermektedir. Evden eve nakliye aracına taşınmak üzere eşyaların hazırlanması ise bir diğer önemli adımdır. Çünkü bu işlemin hem hızlı bir sürede yapılması gerekmektedir hem de eşyaların hasarsız bir biçimde paketlenmesi gerekmektedir. Bu konuda ise devreye deneyimli elemanlarımız girmektedir. Taşınması gereken eşyalar arasında parçalara ayrılması gerekenler yani demontaj gerektirenler varsa elemanlarımız onları da yapmaktadır. Unutulmaması gereken bir diğer şey ise eşyaların ayrı malzemeler kullanılarak paketlenmeleridir. İnsanlar çoğu zaman taşınırlarken standart bir prosedür uygulayarak eşyalarını toplamaktadır. Fakat bu yanlış bir işlemdir ve sonucunda nakliye sırasında eşyalarının zarar görmeleri muhtemeldir. Evden eve nakliye yapılırken eşyaların hasardan uzak bir şekilde yeni adreslerine ulaşmaları için çeşitli paketleme yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemler ise eşyanın türüne göre seçilip elemanlarımızca uygulanmaktadır. Böylelikle güvenli ve hasarsız evden eve taşınma süreci yaşanmaktadır.

  Profesyonel kişilerden oluşan evden eve nakliyat ekibimizin bir sonraki adımı paketledikleri eşyaları evden eve taşıma aracına yüklemektir. Bu süreç de aynı paketleme süreci gibi gereken titizlik ve hassasiyetle gerçekleştirilmektedir. Çünkü eşyaların kırılmadan ve en ufak bir zarara uğramadan taşınması firmamızın hedeflerinden birini oluşturmaktadır. Ekibiminiz profesyonelliği ve hızlı çalışmaları sonrasında eşyaların evden eve nakliyat aracına taşınma süresi de kısa bir zaman aralığında bitmiş olmaktadır. Sonrasında yapılacak olan işlem ise eşyaların daha önceden belirlenmiş rotalar kullanılarak yeni adreslerine ulaştırılmalarıdır. Yeni adrese varıldığında vakit kaybetmeden eşyaların taşınmasına başlanmaktadır. Bu noktada elemanlarımız ev sahiplerinin isteklerine göre hareket etmektedir. Eşyalar onların gösterdikleri biçimlerde yeni eve yerleştirilmektedir. Ayrıca demontajları yapılmış olan parçalar deneyimli elemanlarımız sayesinde kolay bir şekilde montajlanarak eski hallerine dönüştürülmektedir.

  Kalite ve güvenirliğinden ödün vermeyen firmamız diğer pek çok mahallenin yanı sıra Dudullu Mahallesi’ nde de hizmetlerine en iyi bir biçimde devam etmektedir. Bu sebeplerden ötürü ise pek çok insanın tercih ettiği bir firma haline geldiğimiz yadsınamaz bir gerçektir.

  TOP