×

Recent Comments

  Çengelköy Evden Eve Nakliyat

                  Evden eve nakliyat oldukça eski zamanlara dayanan bir sektördür. Fakat çağın modernleşmesi sonrasında çalışma hayatına teknolojinin girmesi ile evden eve nakliyat sisteminde belirli değişikliklere gidilmiştir. Çengelköy evden eve nakliyat alanında başarılı işlere imza atan firmamız da teknolojiden uzak kalmamıştır. Evden eve nakliyat işinde kullanılan yeni sistemlere son hızla ayak uydurmuştur. Bu yenilikçi sistemleri kullanmak üzere son derece yetenekli kişileri de kadrosuna dâhil etmeyi başarmıştır.

                  Çengelköy evden eve nakliye sistemimiz hakkında bilgilendirme yapmamız gerekirse işe müşteri odaklı çalışmalarımızla başlamak doğru olacaktır. Bundan çok da uzak sayılmayan bir geçmişe kadar evden eve nakliyat yapılırken yeterince güvenli olmayan ve arkası açık olan kamyonetler – araçlar kullanılmaktaydı. Bu kullanılan eski sistemde eşyaların temiz ve hasarsız bir biçimde yeni adreslerine taşınma ihtimalleri neredeyse yok denecek kadar azdır. Fakat belirttiğimiz üzere çağın getirdiği yeniliklerden biri olan kapalı ve geniş evden eve nakliye araçları müşterilerimizin tüm isteklerini sağlayabilecek potansiyele sahip durumdadır. Bizlerle iletişime geçip Çengelköy evden eve taşıma işinde firmamızı tercih eden müşterilerimizden öncelikle bir bilgilendirme alınmaktadır. Hiçbir detayın atlanılmadan sorulup özveri ile planlanması yapılan evden eve nakliye işi bu sayede daha kolay ve rahat bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Çünkü planlı çalışmak evden eve nakliye işimizin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır.

  Çengelköy nakliye firmalarıarasında yer alan firmamızı diğer firmalardan ayıran temel farklar bulunmaktadır. Bu farklardan en belirgini bizim taşınma ve evden eve nakliye sırasında ev sahibini en az şekilde yormamızdır. Eşya sahipleri neredeyse hiçbir şey yapmadan eşyalarının güvenli bir şekilde taşınmalarına seyirci olacaklardır. Neredeyse hiçbir şey dememizin sebebi ise eşya sahiplerinin bazı durumlarda elemanlarıma direktifler verebilmeleridir. Yapılan bu yönlendirmeler ve eşyalar hakkında edinilen bilgiler sayesinde evden eve nakliye yapan elemanlarımız işlerini daha kolay bir biçimde halletmektedir.

  Eşya sahiplerinin evden eve nakliye sürecini stressiz ve yorulmadan geçirmelerinin bir diğer sebebini nakliye elemanlarımızın güvenilir olması oluşturmaktadır. Çünkü firmamızın tercih ettiği elemanlar işlerinde oldukça deneyimli olanlardır ve pratiklikleri sayesinde beğenileri üzerlerine çekmektelerdir. Evden eve nakliyat yapacak olan elemanlarda kas gücü gereklidir fakat bu bizim firmamız için tek başına yeterli bir seçenek değildir. Firmamızın bünyesinde yer alan elemanlar taşınma esnasında meydana gelebilecek her türlü aksaklığa karşı hazırlıklı ve soğukkanlı insanlar arasından seçilmişlerdir. Ayrıca eşya sahiplerinin eşyalarını da titizlikle paketlenmesinde özen göstermektedirler. Evden eve nakliye yapan profesyonel ekibimiz aynı zamanda demontaj konusunda da oldukça yeteneklidir. Müşterilerin istekleri doğrultusunda ya da onların da fikirleri alınarak yapılan bu işlem nakliye sırasında büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Güvenirlikleri kadar hızları ile de iddialı olan nakliye elemanlarımız sayesinde eşyaların kısa bir zaman içinde paketlenip evden eve nakliye aracına yerleştirildiklerini söylemek mümkündür. Eşyaların nakliye aracına yerleştirilmesi de en az paketlenmeleri kadar önem taşıyan bir adımdır. Çünkü eşyaların yolculuk sırasında herhangi bir zarar görmemeleri için düzgünce dizilmiş olmaları gerekmektedir. Evden eve nakliye işimizin son kısmını ise yeni adrese gitmek oluşturmaktadır. Eşya sahipleri özellikle bu kısımda en aktif dönemlerini yaşamaktadır. Çünkü hangi eşyanın hangi odaya götürüleceği onlar tarafından belirlenmektedir. Eşyaların yanlış konulup ev sahibi tarafından sonradan yerlerinin değiştirilmesine karşın bir önlem olarak firmamız oldukça dikkatli davranmaktadır. Bu sayede ise kalitesini bir kez daha kanıtlamış olmaktadır.

  Müşteri memnuniyetini esas ilke olarak alan firmamız Üsküdar’ da Çamlıca Mahallesi’nin yanı sıra Çengelköy Mahallesi’nde de hizmet vermektedir.

  TOP