×

Recent Comments

  Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

                  Evden eve nakliyat özellikle son yıllarda gelişmiş olan ve insanların ihtiyaçları doğrultusunda ortaya çıkmış geniş bir sektördür. Eski zamanlarda taşınmak bireyler için olağandışı ve çok nadir bir durumken artık gerek mesleki sebeplerden gerekse kişisel sebeplerden ötürü taşınmak sıradanlaşmıştır. Fakat bu sıradanlaşmaya rağmen insanlar için taşınmanın ve eşyaları nakliye etmenin zorlukları devam etmektedir. Firmamız kaliteli ve güvenilir hizmet kapasitesi ile tam da bu noktada devreye girmektedir.

                  Çekmeköy evden eve taşıma yapılırken eşyaların titizlikle toparlanması ve en ufak bir hasar dahi görmeden yeni adreslerine ulaştırılması çok önemlidir. Bu sebepten ötürü deneyimli ve kendilerine güvenen ekip elemanlarımız eşyalar taşınmadan önce onları dikkatli bir şekilde paketlemektedir. Paketleme işine ek olarak evde kurulu olan dolap, masa vb. eşyaların daha kolay taşınabilmeleri için demontaj işlemleri de yapılmaktadır. Eşyalar cins ve yapılarına göre ayrıldıktan sonra en kısa zaman içerisinde Çekmeköy evden eve nakliyat aracına yerleştirilmektedir. Yapılan bu yerleştirme de gelişigüzel bir şekilde değil yeni adrese varıldığında eşyalar en kolay nasıl taşınacaksa o biçimde yerleştirilmektedir. Bu işlemlerin tümü ise müşteri ile daha önce belirlenen zaman aralığı içerisinde gerçekleştirilmektedir. Karşılıklı memnuniyetin sağlanması açısından evden eve nakliyat işi öncesinde tüm detaylar konuşulmalıdır. Firmamızın ana ilkelerinden biri müşterilerle doğru bir şekilde iletişim kurarak onların isteklerini yerine getirmektir.

                  Planlı bir biçimde devam eden Çekmeköy evden eve nakliye işinin bir sonraki adımını evden eve nakliye aracına yerleştirilen eşyaların yeni adreslerine ulaştırılması oluşturmaktadır. Bu süreç de diğer süreçler gibi daha önceden titizlikle planlanmıştır. Belirlenen güzergâha en kısa zamanda ve sağlıklı bir biçimde ulaşmak evden eve taşımanın önemli noktalarında biridir. Eşyaların yeni adresine varıldığında ise yapılacak olan işlem onları eve taşıyıp yerleştirmektir. Bu süre de deneyimli elemanlarımız sayesinde gerçekleşebilecek en kısa zaman aralığında bitirilmektedir. Ayrıca elamanlarımız eşyaları müşterilerin istekleri üzerine odalara yerleştirmekle de yükümlüdürler. Demontajları yapılan tüm parçalar eski hallerine dönüştürülerek montajlanacaktır. Son eşyanın da yerleştirilmesine kadar firmamızın müşterinin evindeki işi bitmeyecektir. Daha önce de belirttiğimiz üzere bizim için önemli olan ve firmamızın devamlılığını sağlayan en önemli unsur müşterilerimizin bizim yaptığımız işten memnun kalmalarıdır.

                  Firmamız yapılabilecek en kısa sürede ve en kaliteli biçimde evden eve nakliyatı gerçekleştirmektedir. Çekmeköy nakliye firmaları arasında ilk sıralarda yer almamızın sebeplerinden birinin de bu olduğunu söylemek mümkündür. Ayrıca bizim için önemli olan bir diğer madde elemanlarımızın nazik olmalarıdır. İşe başlarken deneyimli ve el çabukluğuna sahip olmaları yeterli kriterleri oluşturmamaktadır. Elemanlarımız mutlaka nazik ve güler yüzlü kişiler arasından seçilmektedir. Bu tercihler sonrasında evden eve nakliye işinde bizi seçen müşterilerimiz için nakliye süreci stres verici olmaktan çıkmaktadır. Çünkü günümüz çağında çoğu insanın taşınmak için yeterince vakti bulunmamaktadır. İş yoğunluğu ve yaşam koşuşturması arasında eşyalarını düzenli bir biçimde paketlemek neredeyse imkânsız hale gelmiştir. İşte bu noktada da ağır bir stres yaşanmaktadır. Firmamız ise taşınma ve evden eve nakliye sırasında insanların içlerini rahatlatacak ve onların stres yaşamalarını engelleyecek her türlü teknoloji ve donanıma sahiptir.              

  Firmamız Çekmeköy’ de; Reşadiye Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Sultançiftliği Mahallesi, Çatalmeşe Mahallesi, Alemdağ Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Koçullu Mahallesi, Soğukpınar Mahallesi, Hüseyinli Mahallesi, Taşdelen Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Merkez Mahallesi, Ekşioğlu Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Ömerli Mahallesi, Nişantepe Mahallesi, Güngören Mahallesi, Sırapınar Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi ve Kirazlıdere Mahallesi’ nde hizmetlerine devam etmektedir.

  TOP