×

Recent Comments

  Çamlıca Evden Eve Nakliyat

                  Evden eve nakliyat ve taşınma işleri uzman olmayan kişiler tarafından yapılmaya kalkıldığında çoğu zaman bir eziyete dönüşmektedir. Son yıllarda artan taşınma ihtiyaçları sonrasında piyasada oluşan yoğun talep ise firmamızın kendini geliştirmesine uygun bir ortam sağlamıştır. Çamlıca evden eve nakliyat işi ile uğraşan firmamız bu süreçte meydana gelebilecek tüm aksaklıkları giderebilecek bir potansiyele sahiptir.

                  Günümüz çağında insanlar hayatlarını idame ettirebilmek için yaşam stillerini işleri çerçevesinde planlamaktadır. Bu planlamaların sonucu ise çoğu zaman taşınmakla son bulmaktadır. Fakat taşınmak normal bireyler için bile yeterince zorlu bir durumken çalışan bireylerde işin zorluğu iki katına çıkmaktadır. Özellikle de büyükşehirlerde yaşayanlar için taşınmak adeta bir külfet halini almıştır. Firmamızın Çamlıca nakliye firmaları arasındaki farkı işte bu noktada ortaya çıkmaktadır. Çünkü uzman kadromuz ve kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde evden eve nakliye sektöründe çıtayı oldukça yükselttiğimiz kabul edilmiştir. Firmamız için çalışan nakliye elemanları titizlikle seçilmişlerdir. İşlerinde en iyi olan elemanların bizim bünyemizde yer aldıklarını söylemek yanlış olmayacaktır. Çünkü taşınma esnasında müşterilerimiz tarafından bizlere emanet edilen eşyalar, türleri ne olursa olsun firmamız için oldukça kıymetli sayılmaktadır. Bu sebepten ötürü firmamız profesyonel bir ekiple çalışmayı tercih etmektedir.

                  Çamlıca evden eve nakliye işi firmamız tarafından üstlenildiği durumda sorunsuz ve kaliteli bir biçimde sonlanacaktır. Evden eve taşınma işinin aşamalarını anlatmak gerekirse yapılacak ilk şeyin eşyaların paketlenmesi olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Beyaz eşyadan mobilyaya antikadan modern parçalara kadar her türlü eşya deneyimli elemanlarımız tarafından korunaklı bir biçimde paketlenmektedir. Elemanlarımız antikaları ve kırılacak eşyaları belirli kategorilere ayırarak gruplamaktadır. Oluşturulan gruplar ise sonraki aşamada evden eve nakliyat aracına yerleştirilecektir. Taşınma işi sırasında nakliyatı kolaylaştıracak bir işlem de demontajdır. Eşyaları bütün halinde evden çıkarmaya çalışmak yerine parçalanabilir durumda olanları parçalarına ayırmak büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Tabi demontaj işlemi işinin ehli insanlar tarafından ve eşyalara zarar verilmeden yapılmalıdır. Firmamızın bünyesinde yer alan nakliye elemanlarımızın hepsi de bu tip becerilere sahip kişilerden oluşmaktadır. Gerekli demontajlar ve paketlemeler halledildikten sonra en uygun yöntem seçilerek eşyalar evden eve nakliye aracına taşınmaya başlanmaktadır. Eşyaların araca yerleştirilmesi de ayrıca meziyet gerektiren bir işlemdir. Çünkü yolda meydana gelebilecek sarsıntılarda veya trafikte yapılmak zorunda kalınan ani frenlerde eşyaların yerlerinden hareket etmemeleri gerekmektedir. Bu sebeplerden ötürü işinde profesyonel olan ekibimiz müşterilerimizin eşyalarını hassasiyet ve özveri ile araca yüklemektedir.

                  Eski adreste kalan hiçbir eşya olmadığından emin olunduktan sonra Çamlıca evden eve taşıma yapan ekibimiz belirlenen yeni adrese doğru yola çıkmaktadır. Her aşamada müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak planlaması yapılan nakliye işinde sırada yeni adrese eşyaların taşınması vardır. Bu kısımda da eşyalar hangi yöntemle daha kolay ve zararsız bir biçimde taşınılacaksa elemanlarımız tarafından o yöntem seçilmektedir. Eşyaların yeni adrese yerleştirilmelerinde ise müşterilerimizin isteklerine göre davranılmaktadır. Hangi eşyanın nereye yerleştirileceği gösterildiği takdirde bu aşama da kısa bir zaman diliminde tamamlanmaktadır. En son işlem olarak parçalanmış biçimdeki eşyaların montajları yapılmaktadır. Eskiden nasılsa aynı biçimde montajlanan eşyalar ev sahibinin kullanımına hazır hale getirilmektedir.

                  Evden eve nakliyat sektöründe önemli bir yere sahip olan firmamız Çengelköy Mahallesi ve daha pek çok mahallede hizmet verdiği gibi Çamlıca Mahallesi’nde de faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetinin yanı sıra kalite ve güvenirliğinden ödün vermeden yaptığımız evden eve nakliyat işleminde bizim için mühim olan tek şey belirttiğimiz üzere isteklere cevap verebilmektir.

  TOP