×

Recent Comments

  Beykoz Evden Eve Nakliyat

  Modern çağın getirmiş olduğu yoğunluk sebebi ile taşınmak insanlar için eskisinden daha zor bir hale gelmiştir. Taşınma işinde insanları zorlayan unsurlardan başlıcası kesinlikle zaman problemidir. Eşyalarını paketlemek ve yerleştirmek için yeteri kadar süreye sahip olmayan bireyler farklı yollar aramaktadır. Ayrıca günümüzde meslekleri icabı bazen senede birkaç defa bile taşınmak zorunda kalan insanlar bulunmaktadır. Bu durumda ise sürekli tekrarlanan taşınma işlemi kişileri bir hayli yormaktadır. Bireyler hem kaliteli hizmet almak için hem de taşınma işlemini kısa zamanda halledebilmek için Beykoz nakliye firmalarının kapılarını çalmaktadır.

                  Nakliyatın sözlük anlamı, taşınması gereken eşyaların gerekli yeterliliğe sahip yük araçları ile bir adresten diğer bir adrese aktarılması işlemidir. Bu işlem bakıldığında kolay gibi görülse de incelikli detaylara sahip zorlu bir süreçten oluşmaktadır. Fakat firmamız yeterli donanımları sayesinde zorlu süreci keyifli bir hale getirmeyi başarmıştır. Beykoz evden eve nakliyede oldukça büyük bir yere sahip olan firmamız kendisini tercih edenleri memnun etmeyi hedeflemektedir. Evden eve nakliyat son zamanlarda apayrı bir geçim sektörü haline gelmiştir. Rekabetin oldukça fazla olduğu bu sektörde ayakta kalmak ve kaliteden ödün vermemek firmamızın ana niteliklerini oluşturmaktadır. Her geçen gün gelişmeye devam eden teknolojiden de faydalanmak evden eve nakliyat işlerini daha güvenli hale getirmiştir. Özellikle eşyaların taşınması esnasında kullanılmakta olan asansör sistemi hem çalışanlarımıza hem de müşterilerimize kolaylık sağlamaktadır. Asansör sisteminin kullanılabilmesi için genel olarak binanın müsait ve uygun olan pencereleri çerçevelerinden sökülmektedir. Oluşan büyük boşluktan asansör sistemine taşınan eşyalar hem kısa zamanda hem de güvenli ve hasarsız bir biçimde evden eve nakliye aracına yerleştirilmektedir.

                  Beykoz evden eve nakliyat işleminin gerekli düzeninin bozulmaması için müşterilerle kurulan sağlıklı iletişim oldukça önem taşımaktadır. Firmamız bu konuda da gerekli özeni göstermekte ve müşteri odak noktası haline getirilerek taşınma planını hazırlanmaktadır. Yeterli seviyede ve doğru tavsiyelerle ortak noktalar bulunup ayarlanan evden eve taşınma prosedürü sorunsuz işlemektedir.

                  Beykoz evden eve taşıma işinin bir diğer püf noktasını ise eşyaların paketlenmesi oluşturmaktadır. Eşyaları paketlemek dışarıdan bakıldığında kolayca halledilecek önemsiz bir ayrıntı olarak görülse de işin aslı pek de öyle değildir. Çünkü eşyalar üretildikleri malzemelere ve türlerine göre değişik ambalajlar kullanılarak paketlenmelidir. Bu sayede hasarsız bir taşınma sonucuna ulaşılmaktadır. Paketlemenin yanı sıra demontaj yapmak da firmamızın sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır. İşinde uzmanlaşmış elemanlarımız sayesinde demontaj ve paketleme işlemlerinin süreleri normalden çok daha kısa zamanlara indirilmiştir. Eşyaların yeni adreslerine teslim süresi taşınılacak olan yerin uzaklığına göre değişmektedir. Adrese ulaşıldığında ise eşyalar en az toplandıkları kadar kısa bir zaman içinde yeni mekânlarına yerleştirilmektedir. Eksiksiz ve istenilen şekilde montaj yapıp müşterilerini memnun etmek firmamızın başlıca görevlerinden biridir.

  Firmamızın Beykoz ilçesinde faaliyette bulunduğu mahalleler; Cumhuriyet Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Dereseki Mahallesi, Acarlar Mahallesi, Anadolu Hisarı Mahallesi,Akbaba Mahallesi, Göksu Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Bozhane Mahallesi, Baklacı Mahallesi, Poyraz Mahallesi, Göztepe Mahallesi Çamlıbahçe Mahallesi, Paşabahçe Mahallesi,Çengeldere Mahallesi, İshaklı Mahallesi, Çiğdem Mahallesi, Çubuklu Mahallesi, Kaynarca Mahallesi,Fatih Mahallesi, Ortaçeşme Mahallesi, Elmalı Mahallesi, Görele Mahallesi, Merkez Mahallesi, Kılıçlı Mahallesi, İncirköy Mahallesi, Göllü Mahallesi,Öyümce Mahallesi, Kavacık Mahallesi,Anadolukavağı Mahallesi, Kanlıca Mahallesi,Mahmutşekvetpaşa Mahallesi, Polonez Mahallesi, Gümüşsuyu Mahallesi, Örnekköy Mahallesi, Anadolufeneri Mahallesi, Paşamandıra Mahallesi, Zerzavatçı Mahallesi, Alibahadır Mahallesi, Rina Mahallesi, Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Tokatköy Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Yalıköy Mahallesi, Yeni Mahalle Mahallesi şeklindedir.

  TOP