×

Recent Comments

  Başakşehir Evden Eve Nakliyat

  Evden eve nakliyat günümüzde oldukça büyük bir öneme sahip olan taşınma seçeneklerinden biridir. Başakşehir evden eve nakliyat kısaca tanımlanacak olursa, sonuç taşınması gereken eşyaların bulundukları adresten alınarak yeni adreslerine taşınmalarına çıkmaktadır. Oldukça kolay olarak gözüken bu işlem, işin yabancısı olan insanlar için günler süren bir eziyete dönüşmektedir. Taşınma işinin zahmetsiz olarak atlatılmasının yolu ise Başakşehir nakliye firmalarından geçmektedir.

  Firmamız taşınma kararı almış bireyler için tüm kolaylıkları sağlamaktadır. Başakşehir evden eve nakliye yaptırmak isteyen bireyler öncelikle firmamız ile iletişime geçmelidir. Yapılan görüşmelerde bireyler isteklerini anlatırlarken oldukça net olmalıdır. Çünkü bu işin ilk adımı karşılıklı ve düzgün bir biçimde yapılan iletişimdir. Gerekli anlaşmalar sağlandıktan sonra evden eve nakliye isteyen müşterilerden eşyaların bulunduğu adres ve eşyaların gönderileceği adres alınmaktadır. Daha sonra taşınma işleminin ne zaman gerçekleşeceği, saat aralıkları belirlenmektedir.

  Oldukça deneyimli elemanlara sahip olan firmamız belirlenen gün ve saatte Başakşehir evden eve taşıma yapılacak olan adreste hazır bulunmaktadır. Evin ya da binanın içinde yer alan eşyaların paketlenme ve demontaj işlemlerine hızlı bir biçimde başlanmaktadır. Çünkü zamanlama ve ayarlanan süre zarfı içinde evden eve nakliyeyi tamamlayabilmek firmamızın önem verdiği unsurlar arasında yer almaktadır. Eşyaların demontaj ve paketleme işlemleri sırasında türlerine göre ayırmak da oldukça mühimdir. Hem mobilyaların hem de beyaz eşyaların ve diğer kırılması olası eşyaların paketlenmesinde kullanılacak olan ambalajlar birbirlerinden farklı özellikler göstermektedir. Kısaca bu işlem eşyanın türüne göre değişim göstermektedir. Ambalajların birbirlerinden farklı özellikler gösterme nedeni ise eşyaların taşınma esnasında zarar görme ihtimallerini yok etmektir.

  Ürünlerin paketlenmesi sırasında gözden kaçırılmayacak kadar önemli olan bir diğer konu ise eşyaların türlerine göre ayırt edilmesidir. Bu ayırt etme sayesinde evden eve nakliye yapılan mekândaki yerleştirmede kolaylıklar sağlanacaktır. Ayarlanmış olan süre dâhilinde bitirilen demontaj ve paketleme işlemlerinden sonra eşyalar evden eve nakliye aracına taşınmaktadır. Bu taşıma stili hem evin durumuna hem de eşyaların büyüklüklerine göre değişim gösterebilmektedir. Kimi zaman en doğru seçenek pencerenin sökülmesi suretiyle eşyaların araca taşınması olurken kimi zaman da merdivenler kullanılarak taşıma işlemi gerçekleşmektedir.

  Evden eve nakliyat aracına düzenli bir biçimde yerleştirilen eşyalar yeni adreslerine güvenli olarak taşınmaktadır. Firmamızın hizmet verdiği alan bununla da kalmamaktadır. Deneyimli elemanlarımız taşınan eşyaları yeni adresine müşterinin istekleri doğrultusunda yerleştirmekle de görevlendirilmişlerdir. Gerekli kurulumlar, montajlar ve yerleştirmeler tamamen elamanlarımızca yapılmaktadır. Müşterilerimizin yapmaları gereken tek şey ise elemanlarımıza yön göstermektir. Tüm kurulumlar bittikten sonra evden eve nakliyat süreci de tamamlanmış olmaktadır.

  Firmamız kalitesi, tecrübesi ve deneyimli kadrosundan güç alarak başarısını ortaya koymaktadır. Müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak günümüz teknolojine uygun ekipmanlar ve araç – gereçler bünyemizde yer almaktadır. Bunlara ek olarak ekibimize dâhil olan arkadaşlarımızın deneyimli ve becerikli olmalarının yanı sıra güler yüzlü ve anlayışlı olmaları da gerekmektedir. Bizim için müşteri ile kurulan doğru ve kaliteli iletişim pek çok şeyden daha önemli bir unsurdur. Evden eve nakliye yapılırken ve sonrasında firmamızı tercih eden insanların, yaptığımız işten memnun kalmaları bizim için bir gereklilik halini almıştır. Severek yaptığımız ve ciddi derecede önemsediğimiz taşımacılık işinde tercih edilme sebeplerimiz kısaca bunlardır.

   

  Firmamızın Başakşehir’ de faaliyet gösterdiği mahalleleri;

  Güvercintepe Mahallesi, Şahintepe Mahallesi, Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi, İkitelli Osb Mahallesi, Başak Mahallesi, Altınşehir Mahallesi, Kayabaşı Mahallesi, Şamlar Mahallesi, Ziya Gökalp Mahallesi, Başakşehir Mahallesi, Bahçeşehir2. Kısım Mahallesi gibi sıralamak mümkündür.

  TOP