×

Recent Comments

  Ataşehir Evden Eve Nakliyat

    İnsanlar için bir evden başka bir eve taşınmak veya ofis değiştirmek neredeyse her zaman bir külfet oluşturmaktadır. Eşyaların düzgün bir biçimde paketlenmesi, kırılmadan ya da herhangi bir zarar görmeden yerlerinin değiştirilmesi bu hususun önemli noktalarından biridir. Tüm bunlara ek olarak taşınma döneminde yaşanan stres de kişilerin hayatlarını olumsuz yönde etkilemektedir. Firmamız kaliteli hizmet anlayışı ile tam da bu konuda yardımcı olmaktadır. Ataşehir evden eve nakliyat aracılığı sayesinde taşınmak artık zorunlu bir iş olmaktan çıkmıştır.

                  Düzenli ve programlı çalışma, gerekli dikkatin gösterilmesi ve kaliteli işçiliğimiz firmamızı Ataşehir nakliye firmaları arasında ayrıcalıklı bir yere koymaktadır. Güler yüzlü hizmet politikası ile hareket ettiğimiz taşıma işlerindeki ilk aşama planlamadır. Tüm işlerde olduğu gibi taşınma işinde de planlı olmak firmamızı bir adım öne götürmektedir. Genel olarak telefon üzerinden yapılan planlamalarda müşteri ve firmamız arasında bir anlaşmaya varılmaktadır. Taşınacak olan eşyaların bulunduğu ev adresi ve yeni evin adresi belirlenmektedir. Daha sonrasında ise taşıma işini yapacak olan elamanlarımız mevcut olan adresteki eve gitmektedir.

                  Ataşehir evden eve taşıma işindeki bir diğer aşama ise eşyaların paketlenmesi ve demontajlarının yapılmasıdır. Ayarlanan sürenin dışına çıkılmamaya çalışılarak oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşen bu işlem aslında oldukça da dikkat gerektirmektedir. Çünkü işte önemli olan nokta eşyaların düzgün bir şekilde paketlenmeleridir. Bu sayede taşıma esnasında meydana gelebilecek aksaklıklara karşı yüzde yüz bir önlem alınmış olmaktadır. Demontaj ve paketleme aşaması bittikten sonra sırayı eşyaların nakliye aracına yüklenme aşaması almaktadır. Firmamız kaliteli elemanları sayesinde eşyaların araca taşınma sürecini de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Eşyalar nakliye aracına yüklendikten ve düzgün bir şekilde yerleştirildikten sonra yeni adrese doğru yola çıkılmaktadır.

                  Ev sahiplerini yormadan gerçekleştirilen taşınma işlemlerinin sonraki adımı ise, eşyaların yeni eve aktarılmasıdır. Bu konuda da oldukça dikkatli davranan firmamız gerekli tüm hassasiyetleri göstererek yerleştirmeleri yapmaktadır. Demontajı yapılan tüm eşyalar, müşterinin isteği doğrultusunda montajlanarak yeni adrese yerleştirilmektedir. Tüm bu süreç hem kolay bir şekilde hem de daha önceden ayarlanan zaman dâhilinde gerçekleşmektedir. Fakat taşınma işleminin sorunsuz olarak ilerleyebilmesi için müşteriler ve firmamız arasındaki iletişimin kopuk olmaması gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki karşılıklı olarak eksiksiz bilgilendirilme kusursuz bir işi de beraberinde getirmektedir.

                  Ataşehir evden eve nakliyeye başvurmak çoğu insanın tercih ettiği bir seçenektir. Çünkü programlı ve planlı çalışma sonucunda elde edilen memnuniyet oldukça tatmin edicidir. Ayrıca müşteriler zamanlarından da büyük miktarlarda tasarruf etmektedir. Çünkü firmamızda çalışan işinin ehli elemanlar ve onların el pratiklikleri sayesinde, aslında çok uzun zamanlar alacak olan işler kolayca hallolmaktadır. Bunlara ek olarak bin bir zahmetle alınan kıymetli eşyaların taşınma esnasında zarar görme ihtimallerinin ortadan kalkması için de evden eve nakliyat oldukça mantıklı bir tercihtir.Tekrar belirtmek gerekirse firmamız özellikle eşyaların demontaj, paketleme ve montaj aşamalarına büyük bir önem vermektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından oldukça gerekli olan bu hassasiyet ve özveri başarılı olmamızı sağlayan faktörlerden sadece birkaçını oluşturmaktadır. Kalitemiz sayesinde elde ettiğimiz başarıyı korumak da en büyük hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

  Son olarak firmamızın Ataşehir ilçesinde hizmet verdiği mahalleler ise;

  Aşık Veysel Mahallesi, Küçük bakkalköy Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Yeni Çamlıca Mahallesi, Ataşehir Atatürk Mahallesi, Fetih Mahallesi, Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Kayışdağı Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Esatpaşa mahallesi, İçerenköy Mahallesi, Örnek Mahallesi, Yeni Sahra Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, İnönü Mahallesi şeklinde sıralanmaktadır.

  TOP